_

Hakkımız

Biz Kimiz?

Firmamız doğalgaz ve enerji sektöründeki tedariği zor olan malzemelerin güvenilir tedarikçisi olmak ,yurt içi ve yurt dışındaki kalitesi benimsenmiş, güvenilir üreticilerin ürünlerini son kullanıcılar ile buluşmasını sağlamak için kurulmuştur .Geniş ürün yelpazemizle farklı  sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere kalite garantisi ile devamlı ,güvenilir ve  düşük maliyetli  tedarik imkanı sağlamaktayız.

İlkemiz;

Yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyatlara sağlamak ve  güvenilir tedarikçileriniz arasında olmaktır.

Macon
Endüstriyel

MACON Endüstriyel çok çeşitli endüstrilere çözümler sunan, güvenilir bir paslanmaz malzeme tedarikçisi olarak kabul edilmektedir. Kalite, esneklik ve güvenilirlik her zaman başarımızda merkezi bir rol oynamış, sadık bir müşteri tabanına ve tedarikçilerimizle uzun vadeli ilişkilere yol açmıştır.

Bugün esas olarak corozif ortamlara dayanıklı, paslanmaz çelik ve alaşımlarının merkezi bir rol oynadığı zorlu endüstriyel uygulamalara odaklanıyoruz.

MACON, aşındırıcı uygulamalar için Paslanmaz malzemelerin tedariğinde uzmanlaşmıştır ve müşterilerine her zaman en uygun kaliteyi bulmalarında yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Doğru malzeme seçimi, uygulamanızın öngörülen tasarım süresinde gereksiz kesinti olmadan başarıyla ulaşılmasını sağlar, üretim kaybına veya bakımın artmasına engel olur.

_

Macon endustriyel

Galeri?

Open chat
İletişim